Türkiye Chat – Türkün Chat SitesiChat sitelerinde yaşanan gerçek olaylardan kesitler.. Chat sitelerinde o kadar ilginç olaylar meydana gelmektedir ki, aslında anlatılmaz yaşanır. Kalan ise sadece anısıdır.
İlk önce kendimin nasıl chat sitesine girdiğimi anlatarak başlamak istiyorum. Bir chat sitesinin ismini duyduğumda, merak ederek giriş yaptım. Tabi hiç bir bilgim yoktu, bir şekilde bağlandığımda birden karşıma birçok yazılar ve birde görüntü çıktı.

Eğlenceli Türkiye Chat Sayfası

Derken benim bilgisayarın camı da kendiliğinden açıldı, birde sesler gelmeye başladığında elim ayağım titredi, “ne oluyoruz buda nedir aman Allah’ım birileri sanki evimi basmış” gibi ne yapacağımı şaşırmıştım. Kapatmaya çalışıyor, hiç bir şey yapamıyorum en iyisi fişi çekeyim dedim ve çektim. Öyle bir çekmişim ki fişi, duvarla birlikte söküldü geldi. Halen titriyordum bu nedir ne oldu diye şaşkınlıkla biraz düşündükten sonra tekrar PC açarak aynı yere bakmak istedim. Çok meraklanmıştım neydi bu karşılaştığım ama ilk önce PC’nin kamera camını bantladım yine açılırsa görünmek istemedim.

Sanki yavaş yavaş birinin evine giriyormuşum edasıyla chat sitesine giriş yaptım. Sanki uzaylı görmüş bir köylü gibi bakınıyordum sesler yazılar akıp gidiyordu “burası neydi ne yapıyorlardı” zorlanıyordum anlamak için, biraz gözlemledikten sonra yavaş yavaş anlamaya başlamıştım ama nasıl konuşuyorlar, nasıl ve nereden yazıyorlar, hiç bir bilgim yoktu, tabiri caizse bön bön bakınıyordum. O kadar hararet vardı ki; yazılar, konuşmalar hoşuma gitmeye başladı. Bende yazayım dedim ve selam yazdım ama hiç kimse bana hitaben bir şey yazmıyordu. Israrla yazdım
ve bir şekilde kendimi göstermeyi başardım.

Kaliteli Arkadaşlık Grupları

Chat sitesine girdiğim o zamanlar morelim bozuk bir dönemimdi. Ertesi gün daha ertesi gün derken bende sohbet etmeye başladım. Epey bir zaman geçtikten sonra, sanki chat sitesinde tedavi olmuşcasına gülmeye eğlenmeye başlamıştım.

Chat sitelerinde çok fazla ilginç olaylar yaşanmaktadır. Bir arkadaşımızın başından geçen olayı takma isim vererek sizlerle paylaşmak istiyorum. Ahmet’e bir kız chat sitesinde yazışırken aşık olur. Ahmet’de kayıtsız kalmaz bunlar her gün chat ortamında yazışarak aşk yaşarlar. Ahmet kıza o kadar çok bağlanmıştır ki her an hep onu düşünmekte, ve görmek istemektedir. Ayşe; “daha erken, zamanla birbirimizi
iyice tanıyalım” der. Ahmet her gün ayrı bir heyecan yaşar. Ayşe ile yazışırken kalbi farklı atmaktadır. Ahmet’in anlattığına göre kıza sırılsıklam aşık olmuştur. Sürekli PC başında onun Chat sohbet sitesine gelmesini bekler. Ayşe aşkına çok güzel sözler yazmaktadır.

Türkiye Chat Farklı ile Akşam Sohbetleri

Bu sözlere kayıtsız kalmak mümkün değildir. Ahmet 2 aydır yazıştığı Ayşe’ye yalvarır “ne olur seni bir kere olsun görmek istiyorum, lütfen kamera açarmısın” der. Ayşe “peki yarın sana kameramı açacağım” der. Ahmet o gece uyuyamaz, hep hayalinde Ayşe vardır ona öyle aşık olmuştur ki; fiziki görüntüsünün hiç bir ehemmiyeti yoktur. Ayşe’nin yazdıkları ruhunu çok okşamaktadır. Heyecanı artık doruklardadır. Sanki yarın hiç olmayacakmış gibi gelir. Artık o an gelmiştir ve Ahmet heyecanla kameranın açılmasını bekler.

Samimi Dostluklar ile Chat Yapın

Ekran açılır fakat görüntü tavanı göstermektedir. Ama sabırla bekler Ayşe’ye yazarak hadi lütfen kalbim duracak artık göster kendini der. Ayşe yavaş yavaş yukarıdan aşağıya doğru görüntüye girmeye başlar. Ahmet bir anda Ayşe’nin önce başının üzerini görür ve kız kel mi diye düşünürken kamera aşağıya doğru
indikçe bunun bir erkek arkadaşı olduğunu görür. O an donup kalır ne yapacağını, ne yazacağını bilemez. Anlattığına göre de “bana 2 ay çok güzel duygular yaşattı, çok güzel sözlerle benim ruhumu okşadı ne diyebilirdim ki” dedi.

Sohbet sitelerinde daha bunun gibi farklı farklı bir çok hikayelerle karşılaştık. Evet heyecan chat sitelerinde fazlaca yaşanmaktadır. Fakat kendimizi de fazla kaptırmamamız gerekir. Her şeyin fazlası zarardır biliyorsunuz. Ben kesinlikle hataya düşmem, inanmam, kanmam, yapmam vs. gibi sözler sarf etmekte büyük konuşmaktır. Bazen oluyor ki hiç aklımızda bile yokken düşünmediğimiz durumlarla karşılaşabiliyoruz.

Yine Hz. Mevlananın bir sözüyle noktayı koymak istiyorum. “Olmaz dediğin ne varsa hepsi olur. Düşmem dersin düşersin, şaşmam dersin şaşarsın.
Öldüm der durur, yinede yaşarsın…

Bizlere vermiş olduğu destekten ötürü Hale hanıma teşekkürlerimizi sunarız.

Sohbetettir Yönetimi

önceki yazı önceki yazımızda « makelemiz var.

RauL
Makale Yazarı :
heart 365
Yazı kategorisi : Sohbet Odaları
yorum 10 yorum yapıldı
Etiketler


Türkiye Chat – Türkün Chat Sitesi İle Benzer Sohbet YazılarıTürkiye Chat – Türkün Chat Sitesi yazına yapılan yorumlarYorumlar (10 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

sohbet odaları - sohbet