Telefondan Sohbet OnlineMerhaba güzel ve değerli dostlarım, gine güzel bir pazar akşamı sizlerle birlikte olmanın mutluluğu içindeyiz. Teknolojinin hızla gelişmesi ve büyümesi bizimde bulunmuş olduğumuz arkadaşlık çevresinde etkilerini göstermeye başladı. 1990 senelerinden bu yana genel teknoloji çılgınlığı ve atılan dev adımlar ve harcanan masraflar artık meyvelerini vermeye başladı. Hali hazırda günümüzde sadece bilgisayar başında değil, otobüs yolculuğu yaparken dahi sohbet sitelerine giriş yapıp rahat bir şekilde zaman geçirebilir olduk. Teknoloji bize her konuda rahatlık kolaylık ve eğlenceyi sunmaya devam ediyor.

Sohbet Ettir 2018 Mobil Sohbet ( Telefonla Sohbet )

Artık bence bilgisayar ile sohbet etme devri yavaş yavaş sona erecek gibi duruyor. Özellikle telefonlar ile alakalı gelişen uygulamalar ve kolaylık bunu gösteriyor bizlere. IRC ve sohbet sektörü nasıl olsa bir elmanın iki yarısı olduğu için yazılı konuşma siteleri bence hemen hemen bitti denemez. Ama lakin şunu söyleye biliriz ki başarılı sitelerin sayısı oldukça düşmeye başladı. Telefon ile sohbet devri başlayacak ve insanlar artık günümüzde her işini nasıl telefon ve internet ile yürütüyorsa buda aynı şekilde devam edecektir. 

Mobil sohbetin yani telefonla muhabbet etme ve güzel arkadaşlıklar içinde konuşma zamanı geldi ve çattı. Akıllı telefonlarınızı hemen bir arkadaşlık sitesine ayarlayarak sizlerde bu fırsattan yararlanabilirsiniz. 

Bizlere ulaşmak için, telefonla sohbet, telefondan sohbet, mobil sohbet, telefonda chat gibi aramalar yapabilirsiniz. Sizleri keyifli arkadaşlık sitemize bekliyoruz.

önceki yazı önceki yazımızda « makelemiz var.

RauL
Makale Yazarı :
heart 27
Yazı kategorisi : Chat
yorum yorum yok
Etiketler


Telefondan Sohbet Online İle Benzer Sohbet YazılarıTelefondan Sohbet Online yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?