Sohbet Sitesi KurallarıSohbet kurallarının en başında yaşımız gelmektedir bir çok kuralda olduğu gibi, biliyorsunuz ki 18 yaşına kadar bir çok şeyi ailenizin gözetiminde yapmanız gerekiyor bu durum Sohbet Siteleri için de geçerlidir. 18 yaşını doldurmamışsanız kesinlikle girmeniz yasaktır.

Sohbet Siteleri ve Kuralları 

Genel olarak insanların sorunları herkesi kendisi gibi sanması, herkese güvenmesi ve onlarla sohbet edince herkesi kendisi gibi iyi niyetli görmesi. Bunlara güvenerek özel bilgilerini paylaşması, kesinlikle ve kesinlikle özel bilgilerinizin paylaşımı yasaktır! açık adresiniz, telefon numaranız, kimlik numaranız vb. şeylerin hepsi yasaktır. Bu konuda sitede tedbirler ve önemler alıyoruz ama sizler de bizim gibi çaba harcamalısınız. Sizlerin güvenliği açısından Türkiye Cumhuriyeti yasalarınca suç sayılan her şey yasak ve suçtur. Örnek verecek olursak Kokain, esrar, bonzai gibi nickler almak sitemizde kesinlikle yasaktır. Burada birilerini suça teşvik edildiği anlaşıldığı zaman gereken cezalar verilecektir.

Kaliteli ve Güvenli Sohbet 

Sitemizde en önemli yasaklardan bir tanesi de reklam yasağıdır. Herkes kendi sitesine emek veriyor kimsenin emeğini göz ardı etmemek gereklidir bu hem ahlak hem de vicdani duygulara ters bir durum olmakla beraber bu şekilde farklı sitelerin reklamlarını yapan kişiler tespit halinde sunucudan uzaklaştırılacaklardır. Küfür etmek , insanları rencide etmekte yasaktır bizim sunucumuzda çünkü kötü söz her zaman sahibine ait olmakla beraber buraya herkes eğlenmeye geldiğinden ötürü kimseyi rencide edici, kırıcı hareketlerde bulunamaz. Zaman zaman yanlış anlaşılmalar mutlaka olur çünkü yazışarak sohbet ettiğimiz bir yerde kendimizi yanlış ifade edebiliriz ama bunların sonuçları küfür ve hakarete gitmemeli.

Tamamen Doğal Kullanıcılar

Unutmayın yapıcı insan olmak size hayatınızın her noktasında kazandırır. Sohbet sitelerinin belkide en dertli olduğumuz konulardan bir tanesi küfür ve saldırı. Bunları yaparak ellerine ne geçtiklerini düşünüyorlar bilmiyorum ama bizim sohbet sitemizde bu durum kesinlikle yasaktır ve kabul edilemez. Gerek yönetim kadrosu olsun gerek kullanıcılar herkes eşittir kimsenin kimseden farkı olamaz.

önceki yazı önceki yazımızda « makelemiz var.

Asi-Genc
Makale Yazarı :
heart 89
Yazı kategorisi : Sohbet
yorum yorum yok


Sohbet Sitesi Kuralları İle Benzer Sohbet YazılarıSohbet Sitesi Kuralları yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?