Sohbet Siteleri – Canlı Chat SiteleriBir derdim var ve konuşmak anlatmak biraz olsun rahatlamak istiyorum. Etrafımda pek kimse yok ve aslında beni gerçekten dinleyecek bir dostum dahi yok. Benim etrafımdaki insanlar genelde iki yüzlü ve ben şahsen onları samimi bulmuyorum. Benim ne yaşadığım neler var içimde bunları bilmezler. Onlara anlatmak istesem bile dinliyormuş gibi yaparlar ama aslında beni iyi edecek sözleri yada yolları bana sunmazlar. Kısacası benim etrafımdakiler gerçek dost değil. Gerçek dostluk aslında sanal dünyada yani sohbet sitelerinde. Kendimi sanal dünyaya tamamen adamak üzereyim, oradaki bazı insanlar evet ailemden bile daha dost diyebilirim.

Samimi Sohbet Siteleri

Yukarıda yazılmış olanlar gerçek olabilir ve bunu yazan sizlerde olabilirsiniz. Unutmayın sanal dünya aslında bir gerçeği yansıtır ve içerisinde gerçek dostlar vardır. Sohbet siteleri demişken bu sitelerin en büyük özelliği bence sıkıntıları, suçları ve belkide daha özel şeyleri karşınızdaki insana aktarma yollarıdır.

Sizde sohbet ve chat sitelerini kullanarak yeni dostlar bulup onlar ile dertleşebilirsiniz. Unutmayın ki tanımadığınız insan size her konuda yardımcı olabilir. Siz sadece samimiyetine inandığınız gerçek dostlar bulmaya gayret edin. Bir sohbet sitesi seçip hemen bağlanın ve konuşabildiğiniz kadar sabahlara kadar konuşup sohbet edin ve rahatlayın.

önceki yazı önceki yazımızda « makelemiz var.

RauL
Makale Yazarı :
heart 93
Yazı kategorisi : Sohbet
yorum yorum yok


Sohbet Siteleri – Canlı Chat Siteleri İle Benzer Sohbet YazılarıSohbet Siteleri – Canlı Chat Siteleri yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?