Sohbet Odaları ChatChat Sohbet Odalarımız

Arkadaşlık sektörü çoğu zaman insanlar için oldukça faydalı olabilir. Önemli olan bu sektörü bizler ne kadar faydalı olarak kullanabiliriz. Bugün biraz karşılıklı düşünerek sizlerle sohbet etmek istiyorum. Bir arkadaşlık sitesi olarak sizlere yıllardan beri ücretsiz bir muhabbet hizmeti sağladık. Bunların karşılığı olarak hiç bir şey talep etmedik. Daha doğrusu bunu hiçbir site sahibi zaten yapmıyor. Bu konuda mutlu kılan iyi ve kaliteli bir ekip oluşturarak en iyi şekilde sizlere bu hizmetleri sunabilmek. Benim sektördeki amacım aslında tam olarak budur. Bazen diğer site sahiplerine bakıyorum da Google arama sayfalarında hep bir üst sıralara çıkma çabası sonra hızını alamayıp patlayıp giden siteler.

Sizlere bunu ile alakalı yalnızca şunları söylemek isterim değerli arkadaşlarım. Bizler bu işe fazla para yatıran insanlar olmadık. Bu sektöre bir ticari amaç ile de girmedik. Zaten böyle olsa daha farklı alanlarda para peşinde koşar oluruz. Ama bu en azından bu sektör üzerinde hiç bir zaman olmayacak. Neden derseniz sohbet ve chat alanı para kazanmak adına oldukça tehlikeli ve riskli bir sektördür. Bizim gayemiz burada iyi bir arkadaşlık kitlesi oluşturmak ve mümkünse bunu iyi kalpli insanlar ile gerçekleştirmek olacaktır.

Sohbet Et

Çok eskiden ben bu sektördeyim, IRC denilen bu illet benim hayatıma ben 17 yaşındayken girmişti. Sağ olsun benim bir ağabeyim var namı diğer Asi-Genc derler ona, onunda benim bu sektör ile tanışmam da oldukça etkisi olmuştur. Ama şunu da belirtmek isterim onun sayesinde çok güzel insanlar tanıdım ve buradan bunun için ona sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Şimdi birazda bizler Sohbet Ettir ailesi olarak ve iyi bir sohbet sitesi olarak neler derliyoruz ve kullanıcılarımız için neler yapıyoruz birazda bunlardan söz etmek istiyorum.

Sohbet Ettir ile Muhabbet Yapmanın Özel Anları 

Değerli kullanıcılar bu zamana kadar oldukça başarılı bir IRC hayatı geçirdik diyebiliriz. Buralara gelene kadar oldukça zahmetli ve çetin ceviz yollardan da geçtik. Hatalarımız illaki oldu ve bunun yanında güzel günlerimizde oldu. Sanal dünya gerçekten insanı farklı bir boyuta taşıyan özel bir alan diyelim. Bugüne kadar farklı sosyal sitelerde gezdiğiniz illaki olmuştur. Yalnız sanal arkadaşlık siteleri ile tanışmayan dostlarımıza seslenmek istiyorum. Hemen bir sohbet odaları bulun ve giriş yapın, orada dönen muhabbetler yapılan yarışmalar, hatta ve hatta alınan yayınlar dinlenen amatör yayıncılar sizlerin hayatına renk katacak. Ben kendi adıma dostlarımdan ve bu makaleyi okuyan herkesten bunları talep ediyorum.

Sohbet Ettir ailesi insanlara en güvenli sohbet ortamını hazırlamak için her hafta birebir toplantılar yaparak daha kaliteli bir iş çıkarma çabası içerisindedir. Bunu da son olarak eklemek istedik 🙂

Sohbetettir.com

önceki yazı önceki yazımızda « makelemiz var.

RauL
Makale Yazarı :
heart 48
Yazı kategorisi : Sohbet
yorum yorum yok


Sohbet Odaları Chat İle Benzer Sohbet YazılarıSohbet Odaları Chat yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

Omegla