Sohbet ile İnsanSohbet ile insan arasındaki ilişki

Sohbet ile insan arasındaki ilişki oldukça basit aslında. Biz insanlar konuşmadan duramayız, sohbet etmek bizim derdimizi, sıkıntımızı, mutluluğumuzu, üzüntümüzü, paylaşabileceğimiz sözlü bir dil aracı görmektedir. Mesela şöyle düşüne bilirsiniz konuşmayan sohbet etmeyen bir insanın ne kadar sosyal bir hayatı olabilir. Kendinden geçmişdir kendi kendine konuşmaya başlayan bir insan. Kim böyle olmak ister, kim bunu ister ? Tabiki hiçbirimiz istemeyiz bu sadece sohbet etmeyenler için bir yargı anlamına gelmektedir. Siz sakın olada sohbet etmeyi asla bırakmayın

İnsanların chat odalarına bakış açısı

Chat odaları insanlara kötü bir izlenim bırakmış olabilir, sosyal hayatınızı internet üzerinde geçirmenizi sağlıyor olabilir ama bu çoğu zaman böyle değil, hem internet üzerinde gezinip hemde sosyal ortamınızı da bir ara tutabilen yürüte bilen birisi olmalısınız.
Yani şunu dile getirmek istiyorum çoğu zaman internet üzerinde gezinip durmayınız gerçek hayatta olmanız gerektiğini, işinizin olduğunu belkide bir aile sahibi olduğunuzu göz önünde bulundurmamanız gereklidir. Söylemek istediğim şu ki; sanal dünyayla gerçek dünyayı birbirine karıştırmamanızda fayda var.

Görüntülü sohbet odalarına bakış açısı

Görüntülü sohbet odalarına çoğu zaman kimse katılmaz, biraz korkarlar çünkü insanlarımız cinselliği ileri seviyeye taşıyacak kadar sapıklaştılar. Sizi anlayabiliyorum bu iğrenç bir durum. Düşünsenize siz arkadaş olmak için girdiğiniz o sitede tacize uğruyorsunuz bu iğrenç bir şey ama merak etmeyin artık bu sağıklığı az da olsa yöneticiler sayesinde aza indirgemeye çalışıyorlar. Yapmanız gereken tek şey sizi rahatsız eden insanları bulup sitenin yöneticilerine şikayet etmek hepsi bu kadar Ve sizi rahatsız eden insanlar uzun br süre ban yiyip siteye yaklaşamayacaklardır. Tek temellimiz huzur içinde sohbet muhabbet etmektir.

Chat odalarında ki ban işlemi

Biri sizi rahatsız mı ediyor? Birisi sizi sözlü taciz mi ediyor ? O kişi yüzünden chate girmek mi istemiyorsunuz? şhhh! merak etmeyin yöneticiler ne güne duruyor. Yapmanız gereken tek şey sayfadaki online yöneticilerinden birine tıklayarak sizi rahatsız eden kişinin neden rahatsız ettiğini ve kullanıcı adını söylemeniz yeterli olacaktır.
Merak etmeyin gerisi emin ellerde..

önceki yazı önceki yazımızda « makelemiz var.

Asi-Genc
Makale Yazarı :
heart 204
Yazı kategorisi : Sohbet
yorum yorum yok


Sohbet ile İnsan İle Benzer Sohbet YazılarıSohbet ile İnsan yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?