Sohbet ( Chat ) Sohbetettir.ComSohbet makalesinin özgün olması çok önemlidir eğer emek harcıyorsanız başkalarının emeklerini kullanmamanız gerekir kopya paste olayını Google kesinlikle kabul etmiyor ve böyle devam ederseniz sitenizi spam a bile alabiliyor aynı zamanda sohbet makalesi ni çaldığınız site size dava bile açabilir ve haklıdır da.

Sohbet Chat ?

En baş kuralımız kendi cümlelerinizi kurmak okurken en çok hangi kelime aranıyor bunu da bilmeniz gerekir bu kelimeler üzerinde yoğunlaşmanız size avantaj kazandırır. Sohbet makalelerinde istenilen en basit şey ise neyi nasıl yazmanız gerektiğini bilmeniz çünkü net olan şeyleri bulmak daha kolaydır. Hızlı ilerlemeye çalışmak yerine yavaş yavaş sağlam adımlarla gitmek en güzelidir. Günde 5 makale paylaşıp 1 hafta yazmamaktan ise her gün bir tane makale girmek size daha iyi gelir sağlar ve kullanıcı kazandırır. Eğer bir sohbet sitesi editörü iseniz kelimeyi iyi seçmeli bu kelimelerin üzerinde yoğunlaşmanız gerekmektedir.

Kullanacağınız kelimeyi sürekli tekrar yerine konuyu genel olarak ele almalısınız makalenin komplesinde 3 en fazla 4 kere yazdığınız kelimeyi geçirmeniz de sizde avantaj sağlayacaktır. Bunu başta ortada sonda olmak üzere yaparak Google indexsi almanız kolaylaşacaktır. Yoğunlaştığınız kelimeyi Kalık ve İtalik yazmanız daha çok göze batacak ve bu kelimelerde Sohbet makalesinin linklerini vermekte sizi daha çok yükselticektir. Aranan kelimeleri iyi seçin stabil şekilde birkaç ay devam edin Google da ne kadar yükseleceğinizi kendiniz görün..

önceki yazı önceki yazımızda « makelemiz var.

RauL
Makale Yazarı :
heart 246
Yazı kategorisi : Sohbet
yorum yorum yok
Etiketler


Sohbet ( Chat ) Sohbetettir.Com İle Benzer Sohbet YazılarıSohbet ( Chat ) Sohbetettir.Com yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

SPONSOR SİTELERİMİZ : Sohbet sohbet odaları sohbet sohbet odaları Özel Sohbet Sayfaları : omegla - bizimmekan