Seviyeli Sohbet SitesiBence her insan hayatında bir kez dahi olmuş olsa sanala takılmalı ve Seviyeli Sohbet kurmalıdır. Çünkü bu deneyim sanalda insanları tanımaya çalışmak, onlara ayak uydurmak çok zordur. Haksızlığa uğrarsınız bunu sanal da anlatamazsınız, bu insan seviyesiz dersiniz anlatamazsınız çünkü burası öyle bir yer ki her türlü , her amaçlı insan var. Önemli olan kendinizin ne hissettiği ve istediğidir. Seviyeli sohbet mi istiyorsunuz ? yoksa amacınız mı farklı bu soruyu kendinize sorun. Kişi kendi duruşu ve karakteriyle saygı kazanır, buradaki insanların yaşı, cinsiyeti, dili, dini, ırkı ile ilgilenmek yerine karakteri ne kadar oturmuş? Ne kadar karakterli ve ne kadar Seviyeli sohbet arayan birisi olduğuna bakın. Bunun için birçok örnek verebiliriz. İşte bunu anlamak için buralarda deneyim kazanmak nerede ne zaman hareket etmen gerektiğini öğrenmek gerekir.

Kendi ortamınızı kendiniz kurarsınız mesela daha eğlenceli şakadan anlayan arkadaş mı istiyorsunuz? Yoksa daha realist , gerçekçi kişilerle mi takılmak istiyorsunuz bunu ve sohbet seviyesiniz belirleyecek olan da sizsiniz? Herkes dahil olmak üzere kişi nasılsa ona göre yaklaşırız mesela sinirlidir ona göre konuşuruz ya da şakacıdır ona göre duygusaldır bir insan ona göre konuşursun ama ben her zaman söylüyorum dünyada ya İYİ İNSAN ya da KÖTÜ İNSAN vardır ortası yok evet buralarda kişileri çoğu zaman yanlış anlayabiliyoruz çünkü yazı dili ile bir şeyleri ifade etmek zor ama umarım karşımıza iyi insan çıkar. Seviyeli sohbet etmek istiyorsanız yönetim kadromuz ile sizler ile birlikteyiz.

önceki yazı önceki yazımızda « makelemiz var.

RauL
Makale Yazarı :
heart 262
Yazı kategorisi : Sohbet
yorum yorum yok


Seviyeli Sohbet Sitesi İle Benzer Sohbet YazılarıSeviyeli Sohbet Sitesi yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

SPONSOR SİTELERİMİZ : Sohbet sohbet odaları sohbet sohbet odaları Özel Sohbet Sayfaları : omegla - bizimmekan