Mynet Sohbet – Kaliteli HizmetEskiler bilir Bu ortamları MSN zamanında tanıdık, Mynet sohbet odalarında gezerken tanıştığımız arkadaşlarımızı msn ye ekler zaman zaman kendimizi titretirdik emojiler gönderir kamerada eğlenerek başladık. İlkler her zaman akılda kalıcıydı eminim ki çoğunuz eski arkadaşlarınızla görüşüyorsunuzdur çünkü onlar gerçekten aile bireyleri gibi olmuştu abilerimiz, ablalarımız, kardeşlerimiz vardı..

Türkiye ye bu platform 90’larda ağırlık olarak başladı online chat, mynet sohbet odaları olarak sanal hizmet vermeye başladıktan sonra bir çok küçük server lar açılmaya başladı. Onun akabinde efsane bir talep gördü sanırım o dönemlerde evine bilgisayar alan herkes buralarda takılıyordu. Daha sonra Skype yi geliştiren Microsoft msn devrini bitirip yeni bir çağ atladı adeta ama mynet sohbet odalarına takılan kişiler hala kendilerini burada buldular dünyanın her yerinden katılan insanlar kimi zaman aşk yaşadılar kimi zaman mükemmel arkadaşlık kurdular. Real hayatla sanal hayatın birleşmesi oldu adeta, sitemizdeki amaçta budur aslında o eski kaliteli, seviyeli ortamı ve düzeni kurmak.

Teknolojinin sonu olmadığı gibi sosyal medyanın da insanların iletişim kurmalarını sağlayacak her türlü programında sonu olmayacaktır. Zaman zaman sizinle aynı düşünen insanlarla karşılaşacağınız gibi farklı duygu ve düşüncesi olan kişilerle de karşılaşacak ve aslında ortaya ne kadar keyifli mynet sohbet odaları çıktığına şahit olacaksınız. Ön yargıyla yaklaşmak yerine zamanın keyfini çıkartmayı öğrenecek strest ve sıkıntıdan kurtulacaksınız..

önceki yazı önceki yazımızda « makelemiz var.

RauL
Makale Yazarı :
heart 95
Yazı kategorisi : Chat
yorum yorum yok


Mynet Sohbet – Kaliteli Hizmet İle Benzer Sohbet YazılarıMynet Sohbet – Kaliteli Hizmet yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?