Farklı Arayüzü ile Sohbet Odaları Daha KullanışlıMerhaba değerli okurlarımız, farklı bir arayüz ve daha kullanışlı tarzı ile artık sohbet kullanıcıları daha keyifli bir şekilde muhabbet etme şansına erişti diyebilirim. Sabırsız bir şekilde sizlere bu paylaşımları blog sayfamızla aktarmak istedim. Yeni ve farklı arayüzü ve farklı seçenekleri ile eşsiz bir chat yapma keyfini çok seveceksiniz.

Yeni Arayüz Tasarımı ile Neler Yapabilirsiniz 

Kullanıcılarımızın Web Sohbet üzerinden yapmış olduğu girişleri dikkate alarak onlara daha keyifli bir şekilde hizmet vermek istedik. Bununla birlikte onlara daha hızlı ve sade bir web aplet tasarladık. Bu şekilde kullanıcılarımız hem web girişleri ve mobil girişlerini bir uygulama altında birleştirerek daha basit ve kullanışlı hale getirdir. Özellikle bazı kullanıcılarımızın oyun odalarımızı mobil giriş üzerinden kullanırken bizlere iletmiş olduğu şikayetleri bizzat test ederek daha iyi anlamak istedik. Bu konuda çok haklı olduklarını gördük ve onların daha sağlıklı bir şekilde zaman geçirebilmesi ve yarışabilmeleri adına bu güncellemeyi gerçekleştirdik.

Yeni Arayüz Tasarımı ile Alakalı Bazı Bilgiler

Sohbet Ettir Yeni Arayüz Resmi

Gelişen teknoloji ile ve kullanıcılarımızın daha keyifli bir şekilde sohbet edebilmesi için her geçen gün yeniliklerimiz devam etmektedir. Daha kaliteli bir sohbet hizmeti sunmak ve her zaman daha iyi bir şekilde iş çıkarmak için elimizden gelenleri yapmaktayız.

Bizlere desteklerini esirgemeyen Askyeri.netBabasohbet.com dostlarımıza da teşekkürlerimizi buradan göndermeyi ihmal etmemek ile birlikte keyifli sohbetler dileriz.

önceki yazı önceki yazımızda « makelemiz var.

RauL
Makale Yazarı :
heart 267


Farklı Arayüzü ile Sohbet Odaları Daha Kullanışlı İle Benzer Sohbet YazılarıFarklı Arayüzü ile Sohbet Odaları Daha Kullanışlı yazına yapılan yorumlarYorumlar (6 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

SPONSOR SİTELERİMİZ : Sohbet sohbet odaları sohbet sohbet odaları Özel Sohbet Sayfaları : omegla - bizimmekan