Çet SohbetSevgili okurlarım sosyal arkadaşlık sitelerinden birisi olan çet sohbet ve arkadaşlık mekanımıza girmiş bulunmaktasınız. Burası insanların sohbet ederek ve yazışarak yeni insanlar tanımış olduğu platformlardan sadece bir tanesi. Ülkemizde bu sektörde çet sohbet hizmeti veren binlerce belkide milyonlarca arkadaşlık siteleri vardır. Peki bizler kimiz ve neden bu sektörde aktifiz.

Sohbetettir.Com Çet Sohbet Odaları

Bundan seneler öncede bu sektör ile ilgilenirdim ve güzel zamanlarım geçmişti. O zamanlar biraz daha yaşım küçüktü ve bu işi sadece sohbet etmek için yapardım. Sanal dünyadaki farklı insanlar ile konuşmak beni eğlendirirdi. Bir çok sanal dostum vardı ve onlar ile gerçekten de her gün görüşürdük. Sonrasında dostlar araya uzun bir mesafe koydum ve sanalı bırakma kararı almıştım. Bazen insana direk gelir bir anda karar verir ya işte tam olarak da öle olmuştu bende de. Tabi bu durum oldukça kısa sürdü ben aradan 3 sene geçmeden tekrardan farklı bir şekilde bu sohbet sektöründe yerimi almış oldum. Kendime bir çet sohbet sitesi satın aldım ve bunun ile ilgilenmeye başladım. İşten her geldiğimde kafamdaki projeleri çet sohbet sitelerime nasıl aktarabilirim, bunun muhasebesini yapmaya başladım. Şuan için iyi ve hatırı sayılır durumda bir arkadaşlık sitemiz var. Online sohbet hizmeti veren güzel bir arkadaşlık sitesi diyebilirim. Bakalım önümüzdeki günlerde daha neler olacak ve bizlerde neler ile karşılaşacağız.

Çet Sohbet Siteleri ile Sohbet Heyecanı 

Değerli dostlarım sizde gerçek hayatın sıkıcı olaylarından artık yorulduysanız, ve artık biraz rahatlamak istiyorsanız gelin sizi çet sohbet siteleri ile tanıştıralım. Boş zamanlarınızda sizde çet yaparak yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar insanları mutlu eder. Gelin sizde farklı insanlar tanımaya başlayın.

Çet sohbet odalarımız içerisinde en keyifli anları ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Hiçbir şekilde ticari amaç gütmeyen platformumuzda sizin sadece sohbet etmeniz yeterli.

önceki yazı önceki yazımızda « makelemiz var.

RauL
Makale Yazarı :
heart 365
Yazı kategorisi : Sohbet Odaları
yorum yorum yok


Çet Sohbet İle Benzer Sohbet YazılarıÇet Sohbet yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?