Çet Sohbet SiteleriÇet siteleri hayatınızın odak noktası aslında neden diyeceksiniz çünkü sadece bilgisayarda ya da telefonda değil insanlarla konuşurken de çet yapma potansiyeliniz yüksek insanlar konuşmadan duramazlar çünkü çet yapmak da konuşmakla aynıdır. Kahve içerken sohbet ederiz özelliği odur dertlerimizden ya da mutluluklarımızdan bahsederiz. Bunun için insanlar özellikle kadınlar 5 çayı diye bir şey çıkarttılar yani Mevlana gibiyiz ne olursan olsun konuş gel der gibi çet dünyası da böyle yeter ki gel konuş yeter ki bizlerle sohbet et vakit geçir.

Google a çet sohbet yazıp bizim sitemizle karşılaşabilirsiniz. Her ne kadar kelime aslında chat de olsa biz millet olarak ingilizce kelimeleri okunduğu gibi söylemeyi seviyoruz sanırım çok fazla çet sohbet odaları olması bunu gösteriyor. Bu gün bir çok uygulama da bunun için çıkmıştır bunlardan whatsapp, instagram, ilk göz ağrımız olan facebook sohbet hep çet ihtiyacı için oluşmuştur aslında. Rekabeti hayatımızın her noktasında severiz tatlı rekabet için oyun odaları sizin hizmetinizde çet yaparken arkadaşlarınızla kapışarak tempolu ve eğlenceli ortam oluşturmak sizlerin elinde.

Sistemsel olarak kadınların daha çok tercih ettiği çet sohbet odaları boş zamanlarının daha çok olmasından dolayı burada olduklarını kanıtlamaktadır. İş çıkışı sonucunda erkeklerin ağırlıklı olarak geldiği çet odaları sunucunun bel kemiği olan radyo kanalında işlemektedir aslında çünkü müzik ruhun gıdasıdır hem çet yap hem müzik dinle..

önceki yazı önceki yazımızda « makelemiz var.

RauL
Makale Yazarı :
heart 91
Yazı kategorisi : Chat
yorum yorum yok


Çet Sohbet Siteleri İle Benzer Sohbet YazılarıÇet Sohbet Siteleri yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?