Omegla Chat – Chat Omegle Görüntülü SohbetGeçmişte hepimiz uzak arkadaşlarımızla konuşmak için onlarla sohbet sitelerinde buluşurduk en çokta msn, hotmail vb bir çok sosyal ağlar sayesinde karşınızda gibi konuşa biliyorsunuz. Ama artık teknolojinin gelişmesiyle her şey değişti yeni bir çok icadın günümüze girmesiyle, insanlar artık sanki bir tık kadar yanınızdaymış gibi hissettire biliyor. Teknolojinin gelişmesinin bir güzel yanında bunun olmasıdır. İsterseniz size birazcık teknolojnin gelişmesiyle ile yeni gelen Omegle sohbet sitesinden bahsedeyim.

Omegla Chat ve Omegle Sohbet Odaları

Öncelikle canlı ses ve müzik deneyimi sunarak dj imize istek ve görüşlerinizi belirte bilirsiniz, Sohbetettir.com sitesi size bunları sunmaktan başka canlı sohbet ve eğlenceli, kaliteli bir ortam sunuyor bunun ile birlikte her gün farklı kişilerle din, dil, ırk farketmeden ayırmaksızın sizlerle buluşturmak bizim en nihayetinde görevimizdir.

Türkiye’ de veya dünyada internet kullanılım amaçlarından bir tanesi de sohbet diğer dillerdeki anlamıyla Omegla sohbet ve Omegla chat anlamlarını içerir. Sohbet kelimesi reelden farklı olarak internetten iki kişinin yüz yüze arkadaşça, dostça, muhabbetine denir; ama internette durum biraz daha fazla çeşitlidir bunlar yazılı olarak birde görüntülü, yazılı ya da mikrofonla konuşarak gerçek zamanlı insanlar konuşur. Dünyada ki en büyük şirketler yahoo, messenger (msn) ve arama motoru “google”dir. Günümüzde en yaygın olanı ise messenger (msn) hotmail diye adlandırılır.

Kişilerin iş ararken bile irtibata geçtiği bir araçtır. Örneğin Sohbetettir.com ülkemizde olduğu gibi sohbet sitelerinde de bazı kurallar vardır. Argo kelimelerden sakınılmalıdır. Çünkü sanal dahi olsa karşınızdakinin bir insan olduğunu unutmayınız. Gerçekte nasılsak bilgisayar başında da öyle olmalıyız. Doğru kelimelerde imla kurallarını birebir uygulamalıyız. Bu karşınızdakine bir nevi saygı göstergesi şeklinde de algılanabilir. BÜYÜK HARF’LE yazı yazmak bağırmak, ve (yüksek ses anlamina gelir) renkli yazmak, sohbet akışını bozduğundan dolayı bu nedenle uyarı alınabilir.

Siyaset, dil, din, ırk ayrımı yapmak kesinlikle yasaktır. Unutmayın ki hayatta size yapılmasını istemediğiniz bir şeyleri asla başkalarına yapmayınız. Bu tür kötü yaklaşımlarda bulunan insanları önce uyarın. Yapmaması gerektiğini, rahatsızlığınızı belirtin. Eğer sorumsuz bir şekilde davranışlarını devam ettiriyorsa lütfen operatör arkadaşlara şikayetinizi bildiriniz. İyi sohbetler dilerim…

önceki yazı önceki yazımızda « makelemiz var.

RauL
Makale Yazarı :
heart 1.807


Omegla Chat – Chat Omegle Görüntülü Sohbet İle Benzer Sohbet YazılarıOmegla Chat – Chat Omegle Görüntülü Sohbet yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

Omegla