Chat Yap — İlişki KurSosyal medyada en popüler ve en sevilen oluşum chat yapmaktır. Bu oluşum sayesinde genç yaşlı farketmeksizin herkes bağımsızca sosyal çevresini oluşturabilir ve geliştirebilir hale gelmiştir. Hatta chat yaparak ilişki kurmak ve bu durumu tüm dünyaca saygı gören bir kavrama bile ulaştırabilirsiniz. Yani chat yaparak aşık olabilirsiniz.

Değerli arkadaşlar tabiki ilişki kurmanın en seviyeli yolu saygılı olmaktır. Chat yapmak öncelikle ahlak gerektirir. Karşındaki kişinin duygu ve düşüncelerine göre cevap vermek yada soru sormak gerekir. Kimseyi zorla chat yapmaya zorlayamazsınız. Eğer karşındaki kişiyi buna zorladığınızda sizle chat yapmak istemeyecektir. Dolayısı ile hem arkadaşlık hem de düzenli bir ilişki kurmak sizin için mümkün olmayacaktır. Ama saygılı bir şekilde karşınızdaki insanın düşüncelerine seviyeli tepkiler verdiğinizde çok sık olmamakla beraber küçük espiriler yapmak sizi ilgi odağı haline getirecek bu şekilde karşı cinsin aklında bir yer edinme şansı bulduracaktır. Kim bilir belki kalbinde de güzel bir yer. Tüm bunlar chat yapmanın püf noktalarıdır. İşte size yeni bir taktik. Sürekli tatlı dilli ol. Çünkü bu şekilde davrandığında herkes sana farlı bir şekilde önyargılı olmaktan vazgeçecektir. Rahat şekilde istediğin kişiye istediğin gibi seviyeli bir şekilde chat yapabilmek senin için dahada keyifli bir hal alacaktır.

Omegla ile görüntülü chat

Hemen başlayabilirsiniz.

Unutulmaması gereken en önemli unsurlardan biride asla pes etmeyeceksiniz. Chat yapmak ne kadar eğlenceli olsa da bazen sıkılabilirsiniz. Eğer karşı cinse ilgi duyuyorsanız pes etmeyecek ve sürekli gerekli doneleri uygulayacak seviyeyi hep istediğin düzeyde tutacaksınız. Bu şekilde davranırsanız finalde mutlu olan kişi siz olacaksınız.Eğer bu konuda düşüncelerinizi bizlerle paylaşmak isterseniz sizleri yorum kısmına bekliyoruz.

önceki yazı önceki yazımızda « makelemiz var.

RauL
Makale Yazarı :
heart 530
Yazı kategorisi : Chat
yorum yorum yok
Etiketler


Chat Yap — İlişki Kur İle Benzer Sohbet YazılarıChat Yap — İlişki Kur yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

SPONSOR SİTELERİMİZ : Sohbet sohbet odaları sohbet sohbet odaları Özel Sohbet Sayfaları : omegla - bizimmekan