Chat DünyasıSevgili okurlar hepiniz sohbet ettir kanalımıza hoş geldiniz. Chat dünyası günden güne değişmektedir nedeni her gün yeni sunucuların aktif olması diyebiliriz. İnsanlar chat sitelerinde değerli zamanlarını vakitlerini geçirerek birazcık oyalanmak ve zaman öldürmek ister. Bu sitelerin aslında biraz daha aktivitelerini ve yelpazelerini geniş tutması hem kullanıcı acısından iyi hem de sitenin ismi açısından avantajlı bir durum nedeni ise kullanıcılar yenilik ve farklılık ister bunun izini sürerler.

Farklılık gerçekten popüleriteyi etkileyen bir faktör diğer sitelerden farklı özellik olması hem piyasayı canlandırır hem de daha farklı bir durumun olduğunu kanıtlar sohbet piyasası içinde benim kanaatim budur arkadaşlar. Ortamın da tabi ki kullanıcıyı tamamen etkileyen bir faktör olduğunu unutmamak gerek elit ve güzel bir mekan olabilmesi hem hit hemde kullanıcı sayısını yukarıya çekebilir. Farklı taktiklerde vardır tabi ki bunlar çeşitlilik gösterir ve tamamen iyi bir taktiklerdir. Sohbet bazı insanlara bir ilaç niteliğinde gelir yalnızlığın ve can sıkıntısı için birebir olduğu düşünülür ve ona göre bir kaç doz alınır bu da konunun biraz komik tarafı olsun arkadaşlar gülümsemek çok güzeldir.

Sohbet odaları kendine özgü sitil ve beceri sahibi olmalı diye düşünüyorum ben dediğimiz gibi kullanıcı farklılık ister ve yaratıcılık bunu bir sitede bulursa oranın daimi kullanıcısı olabilir. İnsanların ilgisini çekebilecek durumlar
siteye pozitif olarak geri döner buna eşitlik ve haklı bir yönetimde yer alırsa bunu tadından yenmez derim ben chat dünyası gerçekten lamerlerle dolu çoğu sohbet odalarını tehdit eden saldıran lamerler bitmedikçe zaten irc dünyası güzel bir oh çekemeyecek gibi gözüküyor.Saldırmak nedir diye sorarsanız ben bir lamer bulacam ve soracağım ne zevk alıyorsunuz arkadaşlar nedir bu şiddet celal amaç nedir kendileri de bilmiyor aslında tamamen zevk uğruna milletin emeklerini çalmak nasıl bir zevk oluyorsa eğer canları cehennem diyoruz biz. Sizi Sohbetettir.com sitesine davet ediyoruz bol keyifli ve bol sohbetler dileriz.

önceki yazı önceki yazımızda « makelemiz var.

RauL
Makale Yazarı :
heart 262
Yazı kategorisi : Sohbet
yorum yorum yok


Chat Dünyası İle Benzer Sohbet YazılarıChat Dünyası yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?